Delta LED H75 lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa DL-750
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej, lakierowane proszkowo na kolor ciemny popiel/grafit. Idealnie nadaje się do nowoczesnej architektury.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 440 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 8,9 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 