Delta LED kinkiet elewacyjny ścienny 1-punktowy DL-K100
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane ze stali nierdzewnej, lakierowane proszkowo na kolor ciemny popiel/grafit. Idealnie nadaje się do nowoczesnej architektury.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 415 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 8,9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 15,6 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 