Denis lampa sufitowa (spot) 3-punktowa czarna O2623 P3 CZA
towar niedostępny
Opis
Listwa spot 3 płomienna z możliwością regulacji położenia źródeł światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły dwie żarówki lub jedna lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 50 cm x 5 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 