Derso lampa wisząca 3xG9 czarna 62399
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z metalowymi tubami zakończonymi tworzywem sztucznym. Oprawa wykończona w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19,5 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3,2 cm |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 