Diadema kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu LED/3,5W/IP44 biały R23146101
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED. Wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu. Oprawa włącza lub wyłącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika światła. Posiada stałe światło orientacyjne, które automatycznie zapala się z jasnością ok. 10% o zmierzchu lub w ciemności. Światło przełącza się na 100% w przypadku ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie. Lampa jest zasilana bateryjnie poprzez panel słoneczny. Możliwość regulacji położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator, moduł słoneczny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 180 stopni |
| Strumień świetlny | 300 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 