Dijon lampa wisząca 10xG9 złota MD3720-1-EGN
towar niedostępny
Opis
Wyjątkowa lampa z kryształowymi kaskadami które podkreslają jej delikatność oraz wyjatkową elegancję, Po zaświeceniu kryształki przyjemnie rozpraszają światło dodając pomieszczeniu ciepła i wyjątkowości. Lampę można skrócić.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3,5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 41 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 