Dingo kinkiet ogrodowy elewacyjny biały 14881/05/31
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy wykonany z wysokiej jakości aluminium w kolorze białym. Dzięki temu oprawa nie zardzewieje a woda nie dostanie się do jej wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | tak - 5W, 320 lm, 3000K (ciepła biała) |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15,5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 