Disco LED lampa wisząca 1-punktowa chrom MSE010100369
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe zostały wykonane ze błyszczącej stali w kolorze srebrnym. Model ten to niespotykane wcześniej połączenie dwóch dysków które tworzą wyjątkową całość. Wariant ten posiada wbudowany moduł LED dzięki czemu doda wyjątkowego blasku Twojemu wnętrzu. Lampa będzie doskonałym dodatkiem do wnętrz mieszkalnych lub restauracyjno-hotelowych. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1120 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 240 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 38 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 