Divine lampa wisząca 8xE14 czarna/multikolor 36463-8BK
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi (multikolor) kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze mosiądzu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 8,46 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 