Doria kinkiet (spot) 2xLED 8W kawowy WL-83957-1-CF
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze kawowym. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Ciekawy efekt świetlny powoduje zastosowanie światła również na oprawie. Kinkiet posiada wbudowane wyłączniki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 45 stopni |
| Strumień świetlny | 559 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Kolor konstrukcji | kawowy |
| Kolor klosza / abażura | kawowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 