Double Moon kinkiet LED 8W 3000K czarny MOD478WL-L8B3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Szklane dymione klosze w kształcie kul. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 950 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 