Douille lampka stołowa 1xE27 polerowany nikiel DOUILLE-TL-PN
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Douille to seria lamp, które nawiązują do stylu retro, a charakterystycznym elementem są oprawki wykonane z odlewanego mosiądzu oraz skręcane kable. Dostępne są trzy różne wykończenia: polerowany nikiel, postarzany mosiądz oraz kombinacja czerni z polerowanym mosiądzem. Seria ta może stanowić interesujący element dekoracyjny, przynosząc do wnętrza nutę stylu retro. Oprawę można montować z kloszem lub bez. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19,3 cm |
| Wysokość | 68,6 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel polerowany |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 