Dragonfly lampka stołowa ogrodowa solarna biała 6904101331
towar niedostępny
Opis
Lampka solarna stołowa zewnętrzna zasilana poprzez panel solarny. Oprawa wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Za pomocą ściemniacza dotykowego możesz przyciemnić białe światło. Może być ładowana przez wbudowane złącze USB.
Czas świecenia przy pełnym naładowaniu baterii:
1. 120 lm - 4h świecenia
2. 50 lm - 10h świecenia
3. 10 lm - 40h świecenia
4. wyłączenie
Temperatura otoczenia przy której lampa może pracować: -20 C do 50 C.
Lampa posiada jeden wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2200 mAh. Napięcie baterii - 3,7 V.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator Li-ion 2200 mAh/3,7 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | max. 120 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 10,2 cm |
| Wysokość | 28,1 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 