Drum 2 D38 plafon 2-punktowy szary 23298-2GY
towar niedostępny
Opis
Plafon 2 punktowy z aksamitnym abażurem od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykończona w kolorze szarym. Nieskomplikowany wygląd idealnie wkomponuje się niemalże w każde pomieszczenie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 0,62 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | szary + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 