Drum 2 D50 plafon 3-punktowy zielony 23298-3GR
towar niedostępny
Opis
Plafon 3 punktowy z aksamitnym abażurem od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykończona w kolorze zielonym. Nieskomplikowany wygląd idealnie wkomponuje się niemalże w każde pomieszczenie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 1,05 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | zielony |
| Kolor klosza / abażura | zielony + biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 