Dublin IP44 plafon 1-punktowy chrom 1131-31CC
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa plafon 1 punktowy ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe lampy wykończone w chromie. Ten produkt ma stopień ochrony IP44, co oznacza, że jest w pełni odporny na zachlapanie i nadaje się do użytku w łazience.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 31 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Waga | 1,05 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 