Duo 2 lampa wisząca 5-punktowa srebrna satyna/przydymiona 2305-5SM
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa z podwójnymi szklanymi kloszami. Pięć opadających szklanych kloszy mają zewnętrzną powierzchnię z przydymionego szkła i wnętrze z matowego szkła, które w połączeniu ze srebrną satyną i eleganckim chromowanym wykończeniem tworzą wdzięczny efekt świetlny pasujący do każdego współczesnego wnętrza. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 28 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 3,6 kg |
| Kolor konstrukcji | srebrna satyna + chrom |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 