Duo I lampa wisząca 3-punktowa srebrna satyna/przeźroczysta 2300-3
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa z podwójnymi szklanymi kloszami. Trzy opadające szklane klosze mają zewnętrzną powierzchnię z przezroczystego szkła i wnętrze z matowego szkła, które w połączeniu ze srebrną satyną i eleganckim chromowanym wykończeniem tworzą wdzięczny efekt świetlny pasujący do każdego współczesnego wnętrza. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 26 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | srebrna satyna + chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 