Earl kinkiet 1xLED/1,5W czarna/bursztyn R27771113
towar niedostępny
Opis
Kinkiet bezprzewodowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym bursztynowym szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Lampa jest zasilana bateryjnie. Zawiera złącze USB-C z funkcją ładowania. Wbudowany dotykowy włącznik 4-funkcyjny w którym można 3-stopniowo regulować poziom światła (100%-50%-25%-0%).
Czas ładowania 4-6h. Maksymalny czas świecenia 6h. przy użyciu maksymalnego światła. Maksymalny czas świecenia 8 h. przy użyciu minimalnego światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | bateryjnie poprzez złącze USB-C |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak- za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie. |
| Strumień świetlny | 140 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Rozpiętość/średnica | 15,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 