Edesa LED M lampa sufitowa elewacyjna 1-punktowa biała 9108
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa elewacyjna 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7 W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 19 stopni |
| Strumień świetlny | 530 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 