Edward kinkiet (spot) 1-punktowy 208870132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym ze złotymi wstawkami. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Oprawa jest również wyposażona w funkcję FLEXconnect. Oznacza to, że oprawę można jak zwykle przymocować do ściany w dowolnej pozycji i obsługiwać za pomocą przewodu lub podłączyć bezpośrednio do stałego przyłącza bez przewodu zasilającego. W takim przypadku kabel można wyjąć z lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 50 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 9 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 