Egida żyrandol 9xE27 chrom 1606
towar niedostępny
Opis
Klasyczny żyrandol 9 punktowy z materiałowymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa przyozdobiona kryształowymi wisiorkami. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 9-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 100 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 7,1 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | szary/srebrny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina, PCV |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (6 + 3) |


by 