Eklips LED kinkiet elewacyjny 2-punktowy regulowany ciemnoszary 5199001118
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 2 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym/grafitowym. Klosze z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Oprawa składa się z 2 półksiężyców, które można obracać w dowolny sposób, tworząc ciekawe aranżacje. Idealna na taras, ścianę elewacyjną lub przestrzeń wokół drzwi wejściowych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość od ściany do końca lampy | 14,6 cm |
| Rozpiętość/średnica | 16,1 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 