Elis lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa aluminium TO 3902-H 650 AL
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa z kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe wykonane z aluminium lakierowanego proszkowo co dodatkowo chroni lampę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznym. Klosz wykonany jest z trwałego na uszkodzenia mlecznego poliwęglanu. Źródło światła świeci z obu stron lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 14,5 cm x 9 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Kolor konstrukcji | aluminium |
| Kolor klosza / abażura | biały mleczny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 