Elise lampa wisząca 7-punktowa chrom 8337-7CC
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 7 punktowa z metalowym kloszem wewnątrz którego umieszczono przeźroczyste szklane kryształki. Elementy metalowe wykończono w chromie. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 33 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 135 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 48 cm |
| Waga | 4,48 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | stal, aluminium, szklane kryształki |


by 