Elmo lampa sufitowa 3xE14 złota/przeźroczysty 638803-36
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami w środku przyozdobionymi kloszami utworzonym z kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 11 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło + kryształki |
| Materiał | metal, szkło |


by 