Elvo kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1xE27 czarny 206960132
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny 1 punktowy wykonany z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym matowym. Unikalny design tego kinkietu przyciąga wzrok i tworzy wyjątkowe akcenty świetlne w ogrodzie lub obok drzwi wejściowych. Dzięki dużej emisji światła zapewnia przyjemne światło we wszystkich kierunkach, zapewniając bezpieczeństwo i tworząc nastrojową atmosferę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP23 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 24,5 cm |
| Wysokość | 49,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 