Emir lampa sufitowa 6xG9 czarna/bursztynowy K-5767
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli w kolorze bursztynowym. Oprawa charakteryzuje się czarną metalową konstrukcją, która w połączeniu ze szklanymi, bursztynowymi kloszami nadaje jej nowoczesny i elegancki wygląd. Dzięki subtelnemu, geometrycznemu kształtowi, lampa doskonale komponuje się z wieloma rodzajami wnętrz, szczególnie w stylu loftowym i nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 119 cm x 35 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 3) |


by 