Empire lampa sufitowa 6xE14/IP44 chrom 61321-6CC
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 6 punktowa z prostokątnymi kryształowymi pryzmatami zawieszonymi na nowoczesnej, chromowanej ramie. Empire będzie wyróżniającym się elementem centralnym każdego salonu lub sypialni, a dzięki stopniowi ochrony IP44 można go również używać w łazience.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 41 cm |
| Waga | 7,53 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, szklane kryształki |


by 