Empire żyrandol 13xE14 satynowy mosiądz 1500SB
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 13 punktowy z prostokątnymi kryształowymi pryzmatami. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Dzięki 13 lampkom, oszałamiającym modnym kieliszkom do szampana, które pięknie odbijają światło po zapaleniu, oraz satynowym mosiężnym detalom, został zaprojektowany tak, aby stworzyć idealną atmosferę. Żyrandol Empire, wykonany z połączenia miękkiej stali i kryształu K5, emanuje luksusem i wyrafinowaniem. Kryształowe elementy K5 pięknie odbijają i załamują światło, tworząc olśniewający i błyszczący efekt, który dodaje oprawie odrobinę bogactwa.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 13-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 297 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 128 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 18,65 kg |
| Kolor konstrukcji | satynowy mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | szampański |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, szklane kryształki |


by 