Enzo lampa stołowa 1-punktowa czarna R50781032
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Wyłącznik i włącznik w komplecie. Dzięki przejrzystemu wzornictwu metalowa lampa ENZO umiejętnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 23,3 cm |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 16,7 cm |
| Wysokość | 50,1 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 11,5 cm |
| Waga | 1,68 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 