Eos kinkiet 1xLED/8W czarny chrom MSE1501100309
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarny chrom. Kinkiet posiada regulację klosza o 360 stopni, a także dotykową funkcję ściemniania oraz włączania/wyłączania lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 640 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 