Eral lampa sufitowa 1-punktowa złota 61224
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze transparentnym bursztynowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 26 cm x 15 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 