Erich lampka stołowa 1-punktowa mosiądz MOD221-TL-01-G
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Możliwość regulacji wysokości klosza. Lampka posiada przewód zasilający z włącznikiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Waga | 1,65 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 