Essen H65 lampa ogrodowa LED 9W 4000K grafitowa O596FL-L9GR4K1
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze grafitowym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP54.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 8,5 cm x 8,5 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 