Eye Spot lampa sufitowa 4-punktowa biała 6017
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Całość lampy wykonana z metalu w kolorze białym z chromowanymi wstawkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 19,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Waga | 1,24 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 