Fan Kwadrat H50 lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa FKW-500
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa z kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa lampy wykonana z aluminium w kolorze ciemny popiel/grafit. Nowoczesna forma doskonale pasować będzie zarówno do otoczenia przemysłowo-biurowego, restauracji, jak i ogrodów i parków.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 11 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 12 cm x 12 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 