Faro D53 lampa wisząca 4-punktowa P04046NI
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z białym materiałowym abażurem. Abażur zbudowany z czterech półokręgów oraz okalające go ramiona o kształcie nawiązującym do tradycyjnej marokańskiej koniczyny. Elementy metalowe wykończone w chromie. W zestawie są 3 rurki po 30 cm i jedna rurka o długości 15 cm. W zależności od tego, jak nisko lub wysoko ma wisieć lampa, tak można modyfikować wysokość lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 53 cm |
| Wysokość | max. 154 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 49 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 