Febe H113 lampa stojąca ogrodowa 1xE27 czarna
towar niedostępny
Opis
Słupek zewnętrzny oświetleniowy w czarnym kolorze idealnie komponujący się z przytulnymi ogrodami, designerskimi tarasami, schodami prowadzącymi do domu czy ścieżkami wokół posesji. Głowica lampy to czarny, płaski daszek z delikatnie zaokrąglonymi brzegami, stworzony z trwałego poliwęglanu, oraz klosz wykonany z półprzeźroczystego PMMA (polimetakrylan metylu). Połączenie tych materiałów zapewnia nie tylko estetykę, ale również długowieczność i odporność na zmienne warunki pogodowe, a także równomierne rozproszenie światła, które wprowadza ciepło i przyjemność do otoczenia. Podstawa lampy wykonana jest z mocnego termoplastycznego tworzywa, a rura nośna, z galwanizowanej stali pokrytej warstwą termoplastyczną, zapewnia odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne, co zwiększa trwałość całej konstrukcji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 32,5 cm |
| Wysokość | 113 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | półprzezroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 