Feniks lampa sufitowa (spot) 3-punktowa O2593 P3 CZA
towar niedostępny
Opis
Lampa 3 punktowa z regulowanym położeniem źródeł światła. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym półmatowym oraz w chromie. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły dwie żarówki lub jedna lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 50 cm x 8 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Waga | 1,15 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 