Fiato lampa stołowa 1xLED/3W/CCT czarna/złota 552010165
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym i w kolorze złotym. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach)może być bezstopniowo regulowana. Funkcja pamięci. Oprawę można bezstopniowo regulować za pomocą wbudowanego ściemniacza dotykowego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | podstawa 16 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 