Flair kinkiet elewacyjny 1-punktowy z czujnikiem ruchu czarny 5288802012
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet elewacyjny 1 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Sprawdzi się przy drzwiach wejściowych i wokół domu. Kinkiet ze zintegrowanym czujnikiem ruchu.
- wykrywanie ruchu: regulacja od 0 - do 7 m. w poziomie, max. 2,5 m. w pionie, strefa wykrywania ruchu: 120 stopni,
- regulowany czas świecenia: 5 s - 3 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: od 50 luxów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17,2 cm |
| Wysokość | 31,3 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Czujnik ruchu | tak |


by 