Flair lampka stojąca zewnętrzna 1-punktowa czarna 6588801012
towar niedostępny
Opis
Przenośna lampka zewnętrzna 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Lampa posiada przewód z wtyczką do gniazdka o długości 150 cm. Stworzy przytulną atmosferę na stołach ogrodowych i tarasach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 12 cm x 12 cm |
| Wysokość | 27,2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 