Flat lampa wisząca 1xLED/10W czarna MSE010100384
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa posiada ruchomy klosz, dzięki czemu możemy w pełni dopasować kierunek światła do swoich potrzeb. Długi przewód pozwala nam na funkcjonalne rozmieszczenie lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Wysokość | długość przewodu 390cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |


by 