Flink kinkiet 1xLED/18W/IP44 złoty W0319
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Kinkiet posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 