Float LED lampa wisząca 1-punktowa złota 8761GO
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 29 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2066 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 47 cm |
| Wysokość | 33 cm - 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,26 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 