Florens 80 LED lampa wisząca 1-punktowa złota MSE010100364
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Szklane, transparentne klosze zamontowano w dwurzędzie na metalowej obręczy, co wyraźnie oddaje efekt kryształu. Światło skierowane w górę i w dół zapewnia optymalne oświetlenie i niesamowity efekt wizualny. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 46 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3680 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 26 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 80 cm |
| Waga | 11 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szklane kryształki |


by 