Flower lampa sufitowa 4-punktowa chrom R60014017
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 4 punktowa z motywem kwiatowym. Ozdobne kolorowe kwiaty nadają lampie wyjątkowego charakteru i stylu. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 51 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | multikolor |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 