Focus kinkiet elewacyjny z czujnikiem zmierzchu 2-punktowy srebrny 5604023112
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny 2 punktowy z kloszami z tworzywa sztucznego. Kinkiet posiada wbudowany czujnik zmierzchu powodujący automatyczne zapalanie światła przy zmierzchu i wyłączenie przy świcie. Elementy metalowe wykończone w kolorze srebrnym matowym. Świeci w górę i w dół. Najlepiej stosować na określonej wysokości, aby oświetlać większe powierzchnie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,9 cm |
| Wysokość | 23,5 cm |
| Kolor konstrukcji | srebrny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 