Focus plafon 1xLED/42W biały MX4020-1-DWD
towar niedostępny
Opis
Plafon dziecięcy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Ta lampa sufitowa pozwala na wybór między dwoma temperaturami barwowymi - 3000K (ciepłe światło) i 5700K (zimne światło). Możesz dostosować oświetlenie do potrzeb i nastroju Twojego dziecka.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 42 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 4900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Długość x szerokość | 4 |
| Rozpiętość/średnica | 47 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 